0
Nederlands
0207780352
  1. KB.nl
  2. Provincies
  3. Zuid Holland
  4. Capelle aan den IJssel
  5. Rivium Boulevard 201-234

Kantoorruimte: Rivium Boulevard 201-234 in Capelle aan den IJssel

33m² - 6658 m²  -  Per direct beschikbaar

Rivium Boulevard 201-234
Capelle aan den IJssel

Het gebouw bestaat uit twee bijzonder opvallende kantoorgebouwen gelegen aan de Rivium Boulevard 201-234 in Capelle aan den IJssel. Crystal Building is een architectonisch hoogstandje, waarbij tot in detail aandacht is besteed aan het opleveringsniveau. Bijzonderheden zijn het dakterras en de exclusieve Skyroom met prachtig uitzicht over de skyline van Rotterdam.
Kantorenpark Rivium bevindt zich direct aan de ring Rotterdam/rijksweg A16 (Rotterdam-Dordrecht-Breda) aan de voet van de Van Brienenoordbrug. Het centrum van Capelle aan den IJssel en het centrum van Rotterdam zijn tevens op korte rijdafstand van het kantorenpark gelegen.
 
Met het OV is het gebouw per bus (elektro cars zonder chauffeur)ook goed bereikbaar. Er is een bushalte op nog geen 200 meter afstand 
 

Faciliteiten kantoorruimte

  • Afrit dichtbij (< 500m)
  • Bus dichtbij (< 500)
  • 24 uur toegang
  • Vergaderruimtes
  • Lift
  • Parkeerplekken
  • Receptiedienst
  • Beveiliging / Alarm
  • Lunchrestaurant
  • Aansluiting glasvezel
  • Pantry
  • Eigen parkeerplaatsen